MEČ
19.02.20 | 1. kolo | Arthur Reymond | Michael Weindl | 6-3, 6-2 | M15 Oberhaching | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Arthur Reymond | Michael Weindl | |
1. servis % | 43/62 (69%) | 34/43 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/43 (70%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 6/9 (67%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/43 (42%) | 21/62 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Michael Weindl | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Michael Weindl | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michael Weindl | |
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Michael Weindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Arthur Reymond | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Michael Weindl | |
0-0, 0-15 | ||
5-1 | Michael Weindl | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.07.95, 28 Godina
18.07.95, 28 Godina
Arthur Reymond vs. Michael Weindl - Međusobni mečevi
19.02.20 | 1. kolo | Arthur Reymond | Michael Weindl | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Oberhaching | dvorana |
Arthur Reymond form & Michael Weindl form
Arthur Reymond - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča |
Michael Weindl - Posljednji mečevi
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 6-71, 6-73 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Papounidis | 3-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Anton Stippler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-73, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-63, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 5-7, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Mate Voros | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Anze Arh | 6-3, 3-0, Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Marvin Schramm | 3-2, Marvin Schramm - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 4-6, 7-65, 10-12 | detalj meča | |
Tunisia F40 - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Lochmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F39 - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Melik Feler | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 6-72, 5-7 | detalj meča |