MEČ
09.06.18 | 1. kolo kval. | Sofya Lansere | Adrienn Horvath | 6-2, 6-2 | Hodmezovasarhely | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sofya Lansere | Adrienn Horvath | |
1. servis % | 29/49 (59%) | 26/49 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/29 (83%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/20 (50%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/49 (59%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Adrienn Horvath | |
2-1 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adrienn Horvath | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Adrienn Horvath | |
2-1 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Adrienn Horvath | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Adrienn Horvath | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
24.12.00, 23 Godina
24.12.00, 23 Godina
Sofya Lansere vs. Adrienn Horvath - Međusobni mečevi
09.06.18 | 1. kolo kval. | Sofya Lansere | Adrienn Horvath | 6-2, 6-2 | detalj meča | Hodmezovasarhely | zemlja |
Sofya Lansere form & Adrienn Horvath form
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Adrienn Horvath - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.12.18 kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.11.18 kval. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.18 kval. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | - Adrienn Horvath - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | detalj meča |