MEČ
11.10.19 | Četvrtfinale | Petia Arshinkova | Ipek Oz | 6-3, 4-6, 6-4 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Petia Arshinkova | Ipek Oz | |
1. servis % | 55/80 (69%) | 68/92 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/55 (60%) | 39/68 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/25 (60%) | 12/24 (50%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/92 (45%) | 32/80 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Ipek Oz | |
Petia Arshinkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | Ipek Oz | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Ipek Oz | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petia Arshinkova | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Petia Arshinkova | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Petia Arshinkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petia Arshinkova vs. Ipek Oz - Međusobni mečevi
11.10.19 | Četvrtfinale | Petia Arshinkova | Ipek Oz | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
17.09.18 | kval. | Petia Arshinkova | Ipek Oz | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | Dobrich | zemlja |
Petia Arshinkova form & Ipek Oz form
Petia Arshinkova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.20 Polufinale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
06.04.24 Finale | vs. Jana Fett | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Polufinale | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Palicova | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča |