MEČ
30.01.21 | 1. kolo | Erika Andreeva | Petia Arshinkova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Erika Andreeva | Petia Arshinkova | |
1. servis % | 29/48 (60%) | 34/42 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 10/34 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/19 (47%) | 1/8 (13%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/42 (74%) | 20/48 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Erika Andreeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Erika Andreeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erika Andreeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erika Andreeva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Erika Andreeva vs. Petia Arshinkova - Međusobni mečevi
30.01.21 | 1. kolo | Erika Andreeva | Petia Arshinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Erika Andreeva form & Petia Arshinkova form
Erika Andreeva - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 0-5, - Erika Andreeva - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Nadiya Kichenok | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Kayla Day | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 1-0, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Tamara Korpatsch | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-75, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča |
Petia Arshinkova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.20 Polufinale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča |