MEČ
12.08.18 | Finale | Nefisa Berberovic | Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 6-4 | Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nefisa Berberovic | Andreea Mitu | |
1. servis % | 58/85 (68%) | 44/68 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/58 (59%) | 23/44 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 6/14 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/68 (50%) | 39/85 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/153 (52%) | 73/153 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Nefisa Berberovic | 2-1 | |
Nefisa Berberovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nefisa Berberovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nefisa Berberovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Nefisa Berberovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nefisa Berberovic | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nefisa Berberovic | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Andreea Mitu | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nefisa Berberovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 1-3 | |
Nefisa Berberovic | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Nefisa Berberovic | 2-4 | |
3-4 | Andreea Mitu | |
0-0, 40-0[BP], 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nefisa Berberovic vs. Andreea Mitu - Međusobni mečevi
12.08.18 | Finale | Nefisa Berberovic | Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | Arad | zemlja |
Nefisa Berberovic form & Andreea Mitu form
Nefisa Berberovic - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
01.10.23 Finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Andreea Mitu - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.12.23 kval. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detalj meča |