Turkey
05.01.01, 23 Godina
05.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Selin Ovunc vs. Lisa Matviyenko - Međusobni mečevi
07.03.19 | 2. kolo | Lisa Matviyenko | Selin Ovunc | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Selin Ovunc form & Lisa Matviyenko form
Selin Ovunc - Posljednji mečevi
W15 Jackson - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Monika Ekstrand | 7-60, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Adeline Flach | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Milana Safiullina | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
09.04.19 kval. | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.19 kval. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.09.18 Polufinale | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Cemre Anil | 6-2, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Alise Cernecka | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Lisa Matviyenko - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - odustajanje | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča |