MEČ
21.01.19 | 1. kolo kval. | Lina Gjorcheska | Stefania Rubini | 6-4, 6-0 | W60 Andrezieux | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Stefania Rubini | |
1. servis % | 25/51 (49%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/25 (80%) | 19/29 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/26 (65%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/45 (47%) | 14/51 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
5-4 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Stefania Rubini - Međusobni mečevi
21.01.19 | 1. kolo kval. | Lina Gjorcheska | Stefania Rubini | 6-4, 6-0 | detalj meča | W60 Andrezieux | dvorana |
Lina Gjorcheska form & Stefania Rubini form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |
Stefania Rubini - Posljednji mečevi
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
09.01.23 kval. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Perugia - zemlja | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča |