Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Colombia
27.01.98, 26 Godina
27.01.98, 26 Godina
Ekaterina Ovcharenko vs. Juliana Valero - Međusobni mečevi
25.09.17 | 1. kolo kval. | Juliana Valero | Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ekaterina Ovcharenko form & Juliana Valero form
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Juliana Valero - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emma Lene | 2-2, Emma Lene - odustajanje | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Anais Kikuchi | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 5-7, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
09.08.18 Četvrtfinale | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.18 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Ryngler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Ruth Marsh | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Namie Isago | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
05.03.18 kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 7-5, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Furlaneto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Fed Cup - zemlja | ||||
10.02.18 Rubber 1 | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.18 1. kolo | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.01.18 kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Tania Lea Aizenman Sanchez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Manta - tvrda | ||||
29.11.17 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo | vs. Yamile Fors-Guerra | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča |