MEČ
14.09.20 | 1. kolo kval. | Aurora Zantedeschi | Federica Urgesi | 6-2, 6-1 | W25 Grado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aurora Zantedeschi vs. Federica Urgesi - Međusobni mečevi
14.09.20 | 1. kolo kval. | Aurora Zantedeschi | Federica Urgesi | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Grado | zemlja |
Aurora Zantedeschi form & Federica Urgesi form
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-4, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Federica Urgesi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-71, 4-10 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gala Ilic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
13.11.23 kval. | vs. Gaia Maduzzi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-73, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
09.07.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Malak El Allami | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 6-79, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Georgia Pedone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
23.01.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča |