MEČ
25.04.19 | 2. kolo | Vlad Victor Cornea | Luca Prevosto | 6-4, 6-0 | M25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vlad Victor Cornea | Luca Prevosto | |
1. servis % | 31/46 (67%) | 40/51 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 3/11 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/51 (53%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/97 (59%) | 40/97 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Luca Prevosto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vlad Victor Cornea | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Luca Prevosto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vlad Victor Cornea vs. Luca Prevosto - Međusobni mečevi
25.04.19 | 2. kolo | Vlad Victor Cornea | Luca Prevosto | 6-4, 6-0 | detalj meča | M25 Santa | zemlja |
Vlad Victor Cornea form & Luca Prevosto form
Vlad Victor Cornea - Posljednji mečevi
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - odustajanje | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - odustajanje | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 5 - dvorana | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
Losinj Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Napoli Challenger - zemlja | ||||
04.10.21 kval. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Luca Prevosto - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
13.02.20 kval. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - odustajanje | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detalj meča |