MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Vincentiu Andrei Niculescu | Robert Steinhauser | 6-3, 6-3 | M15 Piestany | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
17.08.99, 24 Godina
17.08.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
02.09.00, 23 Godina
02.09.00, 23 Godina
Vincentiu Andrei Niculescu vs. Robert Steinhauser - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Vincentiu Andrei Niculescu | Robert Steinhauser | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Piestany | zemlja |
Vincentiu Andrei Niculescu form & Robert Steinhauser form
Vincentiu Andrei Niculescu - Posljednji mečevi
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-3, 3-6, 13-15 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Gima | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
30.07.19 kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Peter Vajda | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Steinhauser | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raffaele Giuliano | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Marek Semjan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Rayan Ghedjemis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.02.19 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.19 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 7-64, 4-10 | detalj meča | |
19.12.18 kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.12.18 2. kolo kval. | vs. Oscar Tejera Ecenarro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Mingyuan Yang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Cesar Carmona | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Robert Steinhauser - Posljednji mečevi
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
08.07.18 kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča |