MEČ
23.08.16 | 1. kolo | Orlando Luz | Aleksandre Metreveli | 6-4, 6-4 | Poland F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Aleksandre Metreveli | |
1. servis % | 34/56 (61%) | 42/64 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 24/42 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/64 (52%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Aleksandre Metreveli - Međusobni mečevi
23.08.16 | 1. kolo | Orlando Luz | Aleksandre Metreveli | 6-4, 6-4 | detalj meča | Poland F6 | zemlja |
Orlando Luz form & Aleksandre Metreveli form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
22.04.24 kval. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Aleksandre Metreveli - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.24 Polufinale | vs. Philip Henning | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - odustajanje | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča |