MEČ
14.08.19 | 2. kolo | Oleksandr Ovcharenko | Ignacio Carou | 6-2, 6-1 | M15 Irpin | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandr Ovcharenko | Ignacio Carou | |
1. servis % | 24/44 (55%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/24 (71%) | 7/22 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/40 (68%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 0-1 | |
1-1 | Ignacio Carou | |
Oleksandr Ovcharenko | 2-1 | |
3-1 | Ignacio Carou | |
Oleksandr Ovcharenko | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Ignacio Carou | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleksandr Ovcharenko vs. Ignacio Carou - Međusobni mečevi
14.08.19 | 2. kolo | Oleksandr Ovcharenko | Ignacio Carou | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Irpin | zemlja |
Oleksandr Ovcharenko form & Ignacio Carou form
Oleksandr Ovcharenko - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.04.24 Finale | vs. Manuel Guinard | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.24 Polufinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detalj meča |
Ignacio Carou - Posljednji mečevi
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 0-4, - Ignacio Carou - odustajanje | detalj meča | |
San Miguel - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Tobias Franco | 6-75, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jose Fernandez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
16.03.24 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - odustajanje | detalj meča | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detalj meča |