MEČ
29.08.16 | 1. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Davide Negrotti | 6-2, 6-1 | Romania F15 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
07.04.98, 26 Godina
07.04.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
14.07.96, 27 Godina
14.07.96, 27 Godina
Mihnea Lorin Stefan Turcu vs. Davide Negrotti - Međusobni mečevi
29.08.16 | 1. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Davide Negrotti | 6-2, 6-1 | detalj meča | Romania F15 | zemlja |
Mihnea Lorin Stefan Turcu form & Davide Negrotti form
Mihnea Lorin Stefan Turcu - Posljednji mečevi
M15 Ithaca - dvorana | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pittsburgh - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kuszynski | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ahmad Abd Rabuh | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.03.20 kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-3, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-71, 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-5, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča |
Davide Negrotti - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 6-74, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
Italy F36 - zemlja | ||||
30.10.17 kval. | vs. Franco Capalbo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 7-61, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Italy F35 - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Italy F34 - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Piquerez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F7 - tvrda | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F5 - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F4 - tvrda | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Atakan Gezer | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Pierre Louis Dodens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F33 - tvrda | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F11 - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Croatia F10 - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F9 - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ludvig Aaes | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Jonathan Morr | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - zemlja | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Nikita Gudozhnikov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F16 - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Cozma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Romania F15 - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-6, 1-6 | detalj meča |