Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
14.01.98, 26 Godina
14.01.98, 26 Godina
Max Houkes vs. Giordan Kunz - Međusobni mečevi
30.04.19 | kval. | Max Houkes | Giordan Kunz | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Max Houkes form & Giordan Kunz form
Max Houkes - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-77 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.03.24 Polufinale | vs. Valentin Royer | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
01.03.24 Polufinale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Giordan Kunz - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Kristof Minarik | 0-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Giorgos Papadopoulos | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-1, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Adam Kovac | 7-61, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Horgen - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Maik Steiner | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Max Houkes | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 5-7, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oberentfelden - tepih | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - zemlja | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 2-3, - Giordan Kunz - odustajanje | detalj meča |