MEČ
13.11.18 | 1. kolo | Masi Sarpola | Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | Finland F4 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Masi Sarpola | Aleksi Lofman | |
1. servis % | 26/48 (54%) | 29/57 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/26 (96%) | 21/29 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 14/28 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/57 (39%) | 10/48 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 5 | 9 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Aleksi Lofman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Masi Sarpola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Masi Sarpola | 2-0 | |
2-1 | Aleksi Lofman | |
0-0, 15-40 | ||
3-1 | Aleksi Lofman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Aleksi Lofman | |
Masi Sarpola | 4-2 | |
0-0, 40-0 | ||
4-3 | Aleksi Lofman | |
0-0, 0-40, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Masi Sarpola | 5-3 | |
Masi Sarpola | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aleksi Lofman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Masi Sarpola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Masi Sarpola | 2-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Aleksi Lofman | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Aleksi Lofman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-1 | Aleksi Lofman | |
5-1 | Aleksi Lofman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Masi Sarpola | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Finland
12.02.99, 25 Godina
12.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Masi Sarpola vs. Aleksi Lofman - Međusobni mečevi
13.11.18 | 1. kolo | Masi Sarpola | Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detalj meča | Finland F4 | dvorana |
Masi Sarpola form & Aleksi Lofman form
Masi Sarpola - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shuhei Okamura | 6-76, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Arnaud Sewanou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Lucas Renard | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Peter Sillanpaa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikael Martikainen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Bret Parko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F3 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Aleksi Lofman - Posljednji mečevi
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Tin Chen | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anro Nel | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-4, - Aleksi Lofman - odustajanje | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Naoki Tajima | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.23 kval. | vs. Mark Wallner | 7-64, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Chaz Doherty | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Javier Molino | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
18.10.22 kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 2-4, David Perez Sanz - odustajanje | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 6-2, 7-62 | detalj meča |