MEČ
31.08.15 | 2. kolo kval. | Juan Cruz Scopetta | Gilad Tamar | 6-3, 6-3 | Israel F11 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Argentina
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 24 Godina
28.04.00, 24 Godina
Juan Cruz Scopetta vs. Gilad Tamar - Međusobni mečevi
31.08.15 | 2. kolo kval. | Juan Cruz Scopetta | Gilad Tamar | 6-3, 6-3 | detalj meča | Israel F11 | tvrda |
Juan Cruz Scopetta form & Gilad Tamar form
Juan Cruz Scopetta - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
07.09.15 kval. | vs. Jordan Hasson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.09.15 1. kolo | vs. Orel Ovil | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kovalenko | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.15 kval. | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.08.15 kval. | vs. Yannai Barkai | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Argentina F7 - zemlja | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Valentino Raul Caratini | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Argentina F6 - zemlja | ||||
18.05.15 kval. | vs. Alexandre Tsuchiya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Pablo Ignacio Moine | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F3 - zemlja | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Argentina F5 - zemlja | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Matias-Omar Tello | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Gilad Tamar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detalj meča |