Ime: Rotem Sobol
Država: Izrael
Datum rođenja: 06.09.01, 22 Godina
Mečeva ukupno: 25
Pobjede: 5
Uspješnost: 20 %
Država: Izrael
Datum rođenja: 06.09.01, 22 Godina
Mečeva ukupno: 25
Pobjede: 5
Uspješnost: 20 %
Rotem Sobol / neodigrani / posljednji
nije pronađen nikakav meč |
Rotem Sobol form
Rotem Sobol / posljednjih 50 mečeva
01.03.20 | 1. kolo kval. | Aristotelis Thanos | Rotem Sobol | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda | |
23.02.20 | 1. kolo kval. | Ran Amar | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda | |
11.11.19 | 2. kolo kval. | Mauro De Maio | Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda | |
10.11.19 | 1. kolo kval. | Rotem Sobol | Muhammad Ragy | 6-3, 6-0 | detalj meča | |||
03.11.19 | 1. kolo kval. | Martin Dobry | Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda | |
02.09.19 | 1. kolo kval. | James Ibrahim | Rotem Sobol | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Sajur | tvrda | |
26.08.19 | 1. kolo kval. | Natthasith Kunsuwan | Rotem Sobol | 7-65, 6-3 | detalj meča | M15 Kiryat | tvrda | |
20.08.19 | kval. | Gilad Tamar | Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | M15 Kiryat | tvrda | |
19.08.19 | 1. kolo kval. | Rotem Sobol | Mattan Kermish | 6-0, 6-3 | detalj meča | |||
29.07.19 | 1. kolo kval. | Jordan Chiu | Rotem Sobol | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Telavi | zemlja | |
22.07.19 | 1. kolo kval. | Cengiz Aksu | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Telavi | zemlja | |
17.06.19 | 1. kolo kval. | Rikhardt Bierman | Rotem Sobol | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | M15 Netanya | tvrda | |
10.06.19 | 1. kolo kval. | Aleksei Khomich | Rotem Sobol | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Akko | tvrda | |
06.05.19 | 1. kolo kval. | Ioannis Stamoulos | Rotem Sobol | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda | |
30.04.19 | kval. | Ben Jones | Rotem Sobol | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Tbilisi | tvrda | |
29.04.19 | 1. kolo kval. | Rotem Sobol | David Asatiani | 6-1, 7-5 | detalj meča | |||
26.03.19 | 1. kolo kval. | Worarin Kumthonkittikul | Rotem Sobol | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Tel | tvrda | |
02.10.18 | 1. kolo | Tal Goldengoren | Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detalj meča | Israel F12 | tvrda | |
01.10.18 | kval. | Ori Maior | Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detalj meča | |||
30.09.18 | 2. kolo kval. | Rotem Sobol | Itay Shpindler | Itay Shpindler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |||
29.09.18 | 1. kolo kval. | Rotem Sobol | Ilya Dembinsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |||
16.06.18 | 1. kolo kval. | Guy Michelevitz | Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detalj meča | Israel F10 | tvrda | |
03.06.18 | 1. kolo kval. | Ross Watson | Rotem Sobol | 6-2, 6-2 | detalj meča | Israel F8 | tvrda | |
06.05.18 | 2. kolo kval. | Emmanuel Luria | Rotem Sobol | 6-0, 6-0 | detalj meča | Israel F6 | tvrda | |
22.04.18 | 1. kolo kval. | Omer Yeshaya | Rotem Sobol | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F4 | tvrda |