MEČ
28.11.17 | 1. kolo | Gabriel Alejandro Hidalgo | Matias Franco Descotte | 6-3, 7-60 | Chile F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriel Alejandro Hidalgo | Matias Franco Descotte | |
1. servis % | 45/89 (51%) | 46/77 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/45 (73%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/44 (50%) | 14/31 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 3/13 (23%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/77 (49%) | 34/89 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/166 (56%) | 73/166 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriel Alejandro Hidalgo vs. Matias Franco Descotte - Međusobni mečevi
19.11.22 | Polufinale | Matias Franco Descotte | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-1, 6-74, 6-1 | detalj meča | M15 Lujan | zemlja |
12.11.22 | Polufinale | Matias Franco Descotte | Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | M15 Cordoba | zemlja |
06.10.22 | 2. kolo | Matias Franco Descotte | Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-5, 6-2 | detalj meča | M15 Villa | zemlja |
28.11.17 | 1. kolo | Gabriel Alejandro Hidalgo | Matias Franco Descotte | 6-3, 7-60 | detalj meča | Chile F2 | zemlja |
Gabriel Alejandro Hidalgo form & Matias Franco Descotte form
Gabriel Alejandro Hidalgo - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Vitor Leal | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lujan - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Tomas Farjat | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
17.11.22 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
12.11.22 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-76, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Salta - zemlja | ||||
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. German Arnaldo Correa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Aprilia - zemlja | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Matias Franco Descotte - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-3, - Matias Franco Descotte - odustajanje | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Boca - zemlja | ||||
17.11.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 1. kolo | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - odustajanje | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
04.11.23 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detalj meča |