MEČ
06.09.16 | 1. kolo | Dragos Nicolae Madaras | Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | Romania F16 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dragos Nicolae Madaras | Vasile Antonescu | |
1. servis % | 36/42 (86%) | 23/44 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/36 (67%) | 10/23 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/6 (50%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/44 (61%) | 15/42 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dragos Nicolae Madaras vs. Vasile Antonescu - Međusobni mečevi
29.06.17 | 2. kolo | Vasile Antonescu | Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-1 | detalj meča | Romania F5 | zemlja |
06.09.16 | 1. kolo | Dragos Nicolae Madaras | Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | Romania F16 | zemlja |
Dragos Nicolae Madaras form & Vasile Antonescu form
Dragos Nicolae Madaras - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.07.23 Polufinale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
26.05.23 Polufinale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - odustajanje | detalj meča |
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |