MEČ
22.05.23 | 2. kolo kval. | Vasile Antonescu | Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | M15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
20.09.01, 22 Godina
20.09.01, 22 Godina
Vasile Antonescu vs. Nicolas Hollender - Međusobni mečevi
22.05.23 | 2. kolo kval. | Vasile Antonescu | Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Bucharest | zemlja |
Vasile Antonescu form & Nicolas Hollender form
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Nicolas Hollender - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detalj meča |