MEČ
28.05.23 | 1. kolo kval. | Luca Preda | Vasile Antonescu | 6-3, 6-2 | M15 Constanta | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
19.03.06, 18 Godina
19.03.06, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Luca Preda vs. Vasile Antonescu - Međusobni mečevi
28.05.23 | 1. kolo kval. | Luca Preda | Vasile Antonescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Constanta | zemlja |
Luca Preda form & Vasile Antonescu form
Luca Preda - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Eric David Verdes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Mihnea Petru Zaharia | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |