Latvia
09.04.97, 26 Godina
11760 $
09.04.97, 26 Godina
11760 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
15.12.95, 28 Godina
15.12.95, 28 Godina
Arturs Lazdins vs. Ondrej Dusek - Međusobni mečevi
05.12.16 | kval. | Arturs Lazdins | Ondrej Dusek | 6-3, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | tepih |
Arturs Lazdins form & Ondrej Dusek form
Arturs Lazdins - Posljednji mečevi
M25 Ust - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
25.06.19 kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - odustajanje | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ondrej Dusek - Posljednji mečevi
Czech Republic - dvorana | ||||
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Gibril Diarra | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 7-64, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Lukas Vejvara | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Frantisek Simon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Alessandro Ricci | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Podlesak | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marek Rehacek | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Stepan Rinko | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.12.16 kval. | vs. Arturs Lazdins | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Kristian Lozan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Janko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Marko Pasalic | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
10.10.16 kval. | vs. Michal Franek | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Roman Arendar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Grigory Potemkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Mostafa Mohamed Hatem | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.15 2. kolo kval. | vs. Antoine Richard | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Dan Dowson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
27.07.14 2. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.14 1. kolo kval. | vs. Ondrej Labik | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
07.06.14 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Jakub Filipsky | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Ondrej Plisek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Cyprus F3 - tvrda | ||||
25.11.13 2. kolo kval. | vs. Jan Simon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.11.13 1. kolo | vs. Christos Hadjigeorgiou | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.13 kval. | vs. Alexandru-Daniel Carpen | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Cyprus F2 - tvrda | ||||
18.11.13 1. kolo kval. | vs. Bojan Popovic | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
27.07.13 2. kolo kval. | vs. Libor Salaba | 2-6, 3-6 | detalj meča |