MEČ
12.02.24 | kval. | Yidi Yang | Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | W35 Nakhon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yidi Yang | Pawinee Ruamrak | |
1. servis % | 24/34 (71%) | 24/54 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 11/24 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/10 (90%) | 12/30 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/54 (57%) | 6/34 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 10 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yidi Yang | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yidi Yang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yidi Yang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yidi Yang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Pawinee Ruamrak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yidi Yang | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thailand
21.10.03, 20 Godina
21.10.03, 20 Godina
Yidi Yang vs. Pawinee Ruamrak - Međusobni mečevi
12.02.24 | kval. | Yidi Yang | Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | W35 Nakhon | tvrda |
Yidi Yang form & Pawinee Ruamrak form
Yidi Yang - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, Hong Yi Cody Wong - odustajanje | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 2-1, Mana Ayukawa - odustajanje | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Wenfei Yu | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - odustajanje | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča |
Pawinee Ruamrak - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-76, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Yidi Yang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 6-4, 14-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Greta Bruns | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 6-4, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
10.07.23 kval. | vs. Anja Nayar | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 7-66, 14-12 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 3-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 4-6, 4-6 | detalj meča |