MEČ
17.08.20 | 1. kolo | Yana Morderger | Suzan Lamens | 7-5, 6-2 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Yana Morderger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Yana Morderger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yana Morderger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Suzan Lamens | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yana Morderger | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Yana Morderger | 4-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Yana Morderger | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yana Morderger vs. Suzan Lamens - Međusobni mečevi
04.11.20 | 2. kolo | Suzan Lamens | Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Ortisei | dvorana |
17.08.20 | 1. kolo | Yana Morderger | Suzan Lamens | 7-5, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
06.08.18 | 1. kolo | Yana Morderger | Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detalj meča | Koksijde | zemlja |
Yana Morderger form & Suzan Lamens form
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča |
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Clara Tauson | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
08.04.24 | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča |