MEČ
01.11.20 | 1. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Saara Orav | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
30.12.01, 22 Godina
30.12.01, 22 Godina
Valeriya Olyanovskaya vs. Saara Orav - Međusobni mečevi
01.11.20 | 1. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Saara Orav | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Valeriya Olyanovskaya form & Saara Orav form
Valeriya Olyanovskaya - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - odustajanje | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Saara Orav - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 kval. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |