Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Denmark
23.11.00, 23 Godina
19031 $
23.11.00, 23 Godina
19031 $
Sayaka Ishii vs. Olivia Gram - Međusobni mečevi
09.05.22 | 1. kolo kval. | Sayaka Ishii | Olivia Gram | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Sarasota | zemlja |
Sayaka Ishii form & Olivia Gram form
Sayaka Ishii - Posljednji mečevi
W100 Tokyo - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Osaka - tvrda | ||||
14.04.24 Finale | vs. Stacey Fung | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Lea Ma | 6-5, Lea Ma - odustajanje | detalj meča | |
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 2-0, Lanlana Tararudee - odustajanje | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Moeka Miyata | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Castillo Huerta | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Evgeniya Rodina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Olivia Gram - Posljednji mečevi
W50+H Calvi - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detalj meča |