MEČ
19.03.24 | kval. | Sarah Tatu | Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | W15 Sabadell | zemlja |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
07.11.04, 19 Godina
07.11.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sarah Tatu vs. Judith Perello Saavedra - Međusobni mečevi
19.03.24 | kval. | Sarah Tatu | Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Sabadell | zemlja |
06.12.23 | 1. kolo | Sarah Tatu | Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Valencia | zemlja |
Sarah Tatu form & Judith Perello Saavedra form
Sarah Tatu - Posljednji mečevi
W35 Nottingham - tvrda | ||||
22.04.24 kval. | vs. Sophie Drakeford-Lewis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 7-64, 5-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alian Zack | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Maya Bordereau | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Mina Hodzic | 6-71, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Garcia Astudillo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča |
Judith Perello Saavedra - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | detalj meča |