MEČ
01.06.21 | 1. kolo | Romana Cisovska | Gloria Ceschi | 6-0, 6-1 | W15 Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romana Cisovska | Gloria Ceschi | |
1. servis % | 31/45 (69%) | 17/41 (41%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 8/17 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 3/24 (13%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/41 (73%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 8 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romana Cisovska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romana Cisovska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romana Cisovska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romana Cisovska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Romana Cisovska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romana Cisovska vs. Gloria Ceschi - Međusobni mečevi
01.06.21 | 1. kolo | Romana Cisovska | Gloria Ceschi | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Banja | zemlja |
Romana Cisovska form & Gloria Ceschi form
Romana Cisovska - Posljednji mečevi
W15 Norman - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W15 Waco - tvrda | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
30.08.22 kval. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - odustajanje | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.21 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - odustajanje | detalj meča |
Gloria Ceschi - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.04.24 kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.24 2. kolo kval. | vs. Taisiia Burakova | Taisiia Burakova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | Katharina Hobgarski - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Mara Guth | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Lucia Natal | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Alice Pesci | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |