MEČ
16.01.19 | 1. kolo | Rasheeda Mcadoo | Natalia Siedliska | 7-65, 7-63 | W25 Petit | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Rasheeda Mcadoo | Natalia Siedliska | |
1. servis % | 46/74 (62%) | 53/99 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/46 (70%) | 36/53 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/28 (54%) | 19/46 (41%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/99 (44%) | 27/74 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
4-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, A-40[BP] | ||
7-65 |
2 | ||
Rasheeda Mcadoo | 6-5 | |
0-0, , 0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rasheeda Mcadoo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rasheeda Mcadoo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Rasheeda Mcadoo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rasheeda Mcadoo | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-6 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rasheeda Mcadoo vs. Natalia Siedliska - Međusobni mečevi
02.04.19 | 1. kolo kval. | Natalia Siedliska | Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | W80 Palm | zemlja |
16.01.19 | 1. kolo | Rasheeda Mcadoo | Natalia Siedliska | 7-65, 7-63 | detalj meča | W25 Petit | tvrda |
Rasheeda Mcadoo form & Natalia Siedliska form
Rasheeda Mcadoo - Posljednji mečevi
W75 Charlottesville - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Ann Li | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Menguene | 3-6, 7-64, 10-5 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča |
Natalia Siedliska - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detalj meča |