MEČ
28.11.21 | 1. kolo kval. | Patricie Kubikova | Naroa Aranzabal | 7-5, 6-0 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
06.01.04, 20 Godina
06.01.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
24.08.05, 18 Godina
24.08.05, 18 Godina
Patricie Kubikova vs. Naroa Aranzabal - Međusobni mečevi
28.11.21 | 1. kolo kval. | Patricie Kubikova | Naroa Aranzabal | 7-5, 6-0 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Patricie Kubikova form & Naroa Aranzabal form
Patricie Kubikova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matilde Magrini | 6-4, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča |
Naroa Aranzabal - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | - Naroa Aranzabal - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.03.23 kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.22 kval. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.10.22 kval. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | detalj meča |