MEČ
25.11.19 | 2. kolo kval. | Olga Helmi | Chisa Hosonuma | 6-3, 6-3 | W15 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Olga Helmi | Chisa Hosonuma | |
1. servis % | 34/57 (60%) | 33/54 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/34 (62%) | 19/33 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/23 (74%) | 10/21 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/54 (46%) | 19/57 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Olga Helmi vs. Chisa Hosonuma - Međusobni mečevi
25.11.19 | 2. kolo kval. | Olga Helmi | Chisa Hosonuma | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Nonthaburi | tvrda |
Olga Helmi form & Chisa Hosonuma form
Olga Helmi - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
24.07.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Chisa Hosonuma - Posljednji mečevi
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - odustajanje | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detalj meča |