MEČ
17.12.18 | 1. kolo | Nora Niedmers | Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | Ortisei | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Nora Niedmers | Klara Ondrejcekova | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/24 (83%) | 11/22 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 5/17 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/39 (59%) | 9/39 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nora Niedmers | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nora Niedmers | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nora Niedmers | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nora Niedmers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Nora Niedmers | 1-0 | |
1-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
2-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nora Niedmers | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Nora Niedmers | 4-1 | |
5-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
21.07.01, 22 Godina
21.07.01, 22 Godina
Nora Niedmers vs. Klara Ondrejcekova - Međusobni mečevi
17.12.18 | 1. kolo | Nora Niedmers | Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Ortisei | dvorana |
Nora Niedmers form & Klara Ondrejcekova form
Nora Niedmers - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
21.12.18 Polufinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.18 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.12.18 kval. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Klara Ondrejcekova - Posljednji mečevi
W25 Split - zemlja | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detalj meča |