MEČ
13.01.21 | 1. kolo | Noma Akugue Noha | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | W25 Hamburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Noma Akugue Noha | Ulrikke Eikeri | |
1. servis % | 26/45 (58%) | 30/52 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/19 (74%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 13/45 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40 | ||
Noma Akugue Noha | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Noma Akugue Noha | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Noma Akugue Noha | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Noma Akugue Noha vs. Ulrikke Eikeri - Međusobni mečevi
13.01.21 | 1. kolo | Noma Akugue Noha | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Hamburg | dvorana |
Noma Akugue Noha form & Ulrikke Eikeri form
Noma Akugue Noha - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Ulrikke Eikeri - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
12.04.24 | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.04.24 | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toronto - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |