MEČ
07.05.23 | 1. kolo kval. | Maria Andrienko | Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-2 | W25 Platja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
23.05.04, 19 Godina
23.05.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
07.03.06, 18 Godina
07.03.06, 18 Godina
Maria Andrienko vs. Ana Martinez Vaquero - Međusobni mečevi
07.05.23 | 1. kolo kval. | Maria Andrienko | Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Platja | zemlja |
Maria Andrienko form & Ana Martinez Vaquero form
Maria Andrienko - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
26.04.24 Četvrtfinale | vs. Amy Zhu | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
25.04.24 2. kolo | vs. Lauren Seye | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Olga Danilova | 6-1, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Rodriguez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-4, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
04.12.23 kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ana Martinez Vaquero - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Homberg Fernandez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Sergieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-75, 1-10 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 0-6 | detalj meča |