MEČ
29.04.19 | 1. kolo kval. | Jaimee Fourlis | Ruxandra Schech | 6-1, 6-0 | W60 Wiesbaden | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jaimee Fourlis | Ruxandra Schech | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 10/27 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 6/20 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/47 (66%) | 11/39 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/86 (69%) | 27/86 (31%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jaimee Fourlis | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ruxandra Schech | |
0-0, 0-15, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Ruxandra Schech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ruxandra Schech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jaimee Fourlis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ruxandra Schech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jaimee Fourlis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ruxandra Schech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ruxandra Schech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ruxandra Schech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
10.06.01, 22 Godina
10.06.01, 22 Godina
Jaimee Fourlis vs. Ruxandra Schech - Međusobni mečevi
29.04.19 | 1. kolo kval. | Jaimee Fourlis | Ruxandra Schech | 6-1, 6-0 | detalj meča | W60 Wiesbaden | zemlja |
Jaimee Fourlis form & Ruxandra Schech form
Jaimee Fourlis - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-3, - Jaimee Fourlis - odustajanje | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Koper - zemlja | ||||
20.04.24 Polufinale | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Yana Morderger | 5-7, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - odustajanje | detalj meča | |
18.06.23 kval. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - odustajanje | detalj meča |
Ruxandra Schech - Posljednji mečevi
W25 Santo - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oziera Ahmad | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Lauren Proctor | 3-6, - Ruxandra Schech - odustajanje | detalj meča | |
25.11.22 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 1-5, - Ruxandra Schech - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Wiesbaden - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 6-2, 4-6, 6-79 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.04.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.01.19 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | detalj meča |