MEČ
06.02.24 | 1. kolo | Ilinca Dalina Amariei | Eva Vedder | 7-66, 4-1, - odustajanje | W35 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ilinca Dalina Amariei | Eva Vedder | |
1. servis % | 35/50 (70%) | 28/56 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/35 (54%) | 15/28 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/56 (52%) | 22/50 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/106 (54%) | 49/106 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Eva Vedder | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Eva Vedder | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilinca Dalina Amariei vs. Eva Vedder - Međusobni mečevi
06.02.24 | 1. kolo | Ilinca Dalina Amariei | Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | W35 Antalya | zemlja |
Ilinca Dalina Amariei form & Eva Vedder form
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 4-1, Denislava Glushkova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča |
Eva Vedder - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
12.11.23 kval. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detalj meča |