MEČ
12.05.21 | 1. kolo | Eszter Meri | Shuyue Ma | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eszter Meri | Shuyue Ma | |
1. servis % | 43/61 (70%) | 29/56 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/43 (58%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 6/27 (22%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/56 (61%) | 28/61 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eszter Meri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eszter Meri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eszter Meri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eszter Meri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eszter Meri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eszter Meri | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eszter Meri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eszter Meri vs. Shuyue Ma - Međusobni mečevi
12.05.21 | 1. kolo | Eszter Meri | Shuyue Ma | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eszter Meri form & Shuyue Ma form
Eszter Meri - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 7-63, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detalj meča |
Shuyue Ma - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |