MEČ
08.07.21 | 2. kolo | Elena Gabriela Ruse | Anna Zaja | 6-2, 6-2 | Hamburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | Anna Zaja | |
1. servis % | 23/37 (62%) | 28/52 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/23 (83%) | 17/28 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 7/24 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/52 (54%) | 8/37 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. Anna Zaja - Međusobni mečevi
08.07.21 | 2. kolo | Elena Gabriela Ruse | Anna Zaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | Hamburg | zemlja |
Elena Gabriela Ruse form & Anna Zaja form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Rouen - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Clara Burel | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.04.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.03.24 kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-4, - Elena Gabriela Ruse - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Anna Zaja - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detalj meča |