MEČ
05.11.12 | 1. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Darya Chernetsova | 6-1, 7-64 | Minsk | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
13.11.94, 29 Godina
13.11.94, 29 Godina
Ekaterina Yashina vs. Darya Chernetsova - Međusobni mečevi
05.11.12 | 1. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Darya Chernetsova | 6-1, 7-64 | detalj meča | Minsk | dvorana |
Ekaterina Yashina form & Darya Chernetsova form
Ekaterina Yashina - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Kaja Najzer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Darya Chernetsova - Posljednji mečevi
Saint Petersburg - dvorana | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Marta Bellucco | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Camille Cheli | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Marianna Natali | 7-64, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.05.16 kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
La Marsa - zemlja | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Nicole Baloescu | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
14.12.15 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.15 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
07.12.15 2. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-4, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.12.15 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Karolina Silwanowicz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
28.09.15 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
28.09.15 1. kolo | vs. Laura Tinello | 6-2, 6-4 | detalj meča |