Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
29.11.94, 29 Godina
13684 $
29.11.94, 29 Godina
13684 $
Dana Kremer vs. Louise Lampla - Međusobni mečevi
29.06.15 | 1. kolo | Dana Kremer | Louise Lampla | 6-4, 6-3 | detalj meča | Brussels | zemlja |
Dana Kremer form & Louise Lampla form
Dana Kremer - Posljednji mečevi
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 0-3, - Dana Kremer - odustajanje | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | - | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
27.08.17 Finale | vs. Julie Gervais | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
26.08.17 Četvrtfinale | vs. Catherine Chantraine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
26.08.17 Polufinale | vs. Margaux Bovy | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.17 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
13.08.17 Finale | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.17 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
11.08.17 Četvrtfinale | vs. Tijana Spasojevic | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
10.08.17 2. kolo | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
09.08.17 1. kolo | vs. Sofya Treshcheva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 4-0, Margaux Bovy - odustajanje | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Heczey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.17 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Maria Mateas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
20.04.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.17 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
07.04.17 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Louise Lampla - Posljednji mečevi
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detalj meča |