MEČ
11.01.24 | 2. kolo | Aneta Kladivova | Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | W15 Esch/Alzette | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Aneta Kladivova | Lea Bathellier | |
1. servis % | 54/85 (64%) | 49/72 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/54 (63%) | 23/49 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/31 (48%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/72 (56%) | 36/85 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/157 (57%) | 68/157 (43%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lea Bathellier | |
Aneta Kladivova | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-40, A-40 | ||
Aneta Kladivova | 2-0 | |
0-0, 40-0 | ||
3-0 | Lea Bathellier | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Aneta Kladivova | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Lea Bathellier | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 4-2 | |
0-0 | ||
Aneta Kladivova | 5-2 | |
0-0, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lea Bathellier | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 1-0 | |
2-1 | Lea Bathellier | |
0-0, 15-40 | ||
Aneta Kladivova | 4-2 | |
0-0, 0-30, 40-30 | ||
Aneta Kladivova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], A-40 | ||
Aneta Kladivova | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Lea Bathellier | |
0-0, 30-40 | ||
Aneta Kladivova | 5-5 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Lea Bathellier | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Aneta Kladivova | 0-0 | |
0-0 | ||
Aneta Kladivova | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lea Bathellier | |
0-0 | ||
4-0 | Lea Bathellier | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
25.05.05, 18 Godina
25.05.05, 18 Godina
Aneta Kladivova vs. Lea Bathellier - Međusobni mečevi
11.01.24 | 2. kolo | Aneta Kladivova | Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | W15 Esch/Alzette | dvorana |
Aneta Kladivova form & Lea Bathellier form
Aneta Kladivova - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Lea Bathellier - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.24 kval. | vs. Greta Greco Lucchina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Pola Batkiewicz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Madelief Hageman | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-74, 15-13 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Selya Rakki | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Georgia Gulin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Diana De Simone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-74, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Tara Zoppas | 0-6, 3-6 | detalj meča |