France
15.11.03, 20 Godina
15.11.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Emma Aucagne vs. Andre Lukosiute - Međusobni mečevi
17.12.18 | kval. | Andre Lukosiute | Emma Aucagne | 6-2, 6-1 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Emma Aucagne form & Andre Lukosiute form
Emma Aucagne - Posljednji mečevi
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.12.18 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Andre Lukosiute - Posljednji mečevi
W35 Nottingham - tvrda | ||||
22.04.24 kval. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - odustajanje | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča |