MEČ
07.08.23 | kval. | Anastasia Zolotareva | Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | W100 Maspalomas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Zolotareva | Lilly Elida Haseth | |
1. servis % | 19/38 (50%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/19 (84%) | 10/22 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/19 (47%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/40 (65%) | 13/38 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/78 (65%) | 27/78 (35%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 0 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Zolotareva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Zolotareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zolotareva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Lilly Elida Haseth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Zolotareva vs. Lilly Elida Haseth - Međusobni mečevi
07.08.23 | kval. | Anastasia Zolotareva | Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | detalj meča | W100 Maspalomas | zemlja |
Anastasia Zolotareva form & Lilly Elida Haseth form
Anastasia Zolotareva - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
25.04.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.24 2. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Ilay Yoruk | 7-65, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-79, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Lilly Elida Haseth - Posljednji mečevi
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | - Lilly Elida Haseth - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perugia - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | detalj meča |