MEČ
19.08.20 | 1. kolo | Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-2, 7-5 | M25 Vogau | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | |
1. servis % | 78/94 (83%) | 82/111 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/78 (62%) | 44/82 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 14/29 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 53/111 (48%) | 39/94 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 108/205 (53%) | 97/205 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Timofey Skatov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timofey Skatov vs. Geoffrey Blancaneaux - Međusobni mečevi
19.08.20 | 1. kolo | Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | M25 Vogau | zemlja |
Timofey Skatov form & Geoffrey Blancaneaux form
Timofey Skatov - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - odustajanje | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Geoffrey Blancaneaux - Posljednji mečevi
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detalj meča |