MEČ
14.08.19 | 2. kolo | Milan Welte | Bruno Sant'Anna | 7-65, 6-0 | M15 Trier | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Milan Welte | Bruno Sant'Anna | |
1. servis % | 52/80 (65%) | 45/69 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/52 (62%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/28 (57%) | 10/24 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/69 (49%) | 32/80 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Milan Welte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Bruno Sant'Anna | |
0-0 | ||
Milan Welte | 0-2 | |
1-2 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Welte | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-3 | Bruno Sant'Anna | |
0-0 | ||
Milan Welte | 3-3 | |
4-3 | Bruno Sant'Anna | |
Milan Welte | 4-4 | |
4-5 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Milan Welte | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Milan Welte | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Welte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bruno Sant'Anna | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Milan Welte | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Bruno Sant'Anna | |
Milan Welte | 5-0 | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Milan Welte vs. Bruno Sant'Anna - Međusobni mečevi
14.08.19 | 2. kolo | Milan Welte | Bruno Sant'Anna | 7-65, 6-0 | detalj meča | M15 Trier | zemlja |
Milan Welte form & Bruno Sant'Anna form
Milan Welte - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Bruno Sant'Anna - Posljednji mečevi
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
12.10.19 Finale | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.19 Polufinale | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
10.10.19 Četvrtfinale | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.10.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - odustajanje | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.09.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.09.19 1. kolo | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detalj meča |