Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.10.02, 21 Godina
23.10.02, 21 Godina
Hong Chung vs. Kirill Mishkin - Međusobni mečevi
27.02.22 | 1. kolo kval. | Hong Chung | Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Hong Chung form & Kirill Mishkin form
Hong Chung - Posljednji mečevi
M25 Anseong - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 3-6, 7-66, 3-2, Yeongseok Jeong - odustajanje | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Chan-Yeong Oh | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-5, 5-7, 1-0, - Hong Chung - odustajanje | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Chan-Yeong Oh | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Lukman | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-3, 3-0, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 5-2, Jae Myeong Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Sanhui Shin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Woohyuk Chang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 4-6, 1-4, - Hong Chung - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.12.19 kval. | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 7-60, 6-3 | detalj meča |
Kirill Mishkin - Posljednji mečevi
M15 Split - zemlja | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - odustajanje | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | detalj meča |