MEČ
13.09.21 | 2. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-77, 10-8 | M15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Brazil
27.04.97, 27 Godina
26639 $
27.04.97, 27 Godina
26639 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Norway
15.11.00, 23 Godina
15.11.00, 23 Godina
Gabriel Roveri Sidney vs. Lukas Hellum Lilleengen - Međusobni mečevi
13.09.21 | 2. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-77, 10-8 | detalj meča | M15 Cairo | zemlja |
Gabriel Roveri Sidney form & Lukas Hellum Lilleengen form
Gabriel Roveri Sidney - Posljednji mečevi
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Emilio Gomez | 6-5, Emilio Gomez - odustajanje | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maceio - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - odustajanje | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Lukas Hellum Lilleengen - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča |