MEČ
30.09.20 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Benjamin Dhoe | 6-1, 6-3 | M15 Forbach | tepih |
STATISTIKE MEČA
Elmar Ejupovic | Benjamin Dhoe | |
1. servis % | 33/46 (72%) | 26/48 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/33 (82%) | 17/26 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/48 (50%) | 11/46 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elmar Ejupovic vs. Benjamin Dhoe - Međusobni mečevi
30.09.20 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Benjamin Dhoe | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Forbach | tepih |
Elmar Ejupovic form & Benjamin Dhoe form
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
Acapulco Challenger - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
08.04.24 kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Andres Delgadillo | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Benjamin Dhoe - Posljednji mečevi
M15 Duffel - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Maia 1 - zemlja | ||||
06.12.21 kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
17.10.21 kval. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M25 Eupen - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Esch/Alzette - zemlja | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.21 kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.03.21 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
23.02.21 kval. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
25.11.20 1. kolo | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča |