INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexander Bury vs. Lucas Krainer - Međusobni mečevi
23.09.18 | kval. | Alexander Bury | Lucas Krainer | 6-2, 6-2 | detalj meča | Kazakhstan F8 | zemlja |
Alexander Bury form & Lucas Krainer form
Alexander Bury - Posljednji mečevi
Almaty Challenger - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Alexey Baryshev | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Lucas Krainer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Facundo Arguello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Maverick Banes | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 4-1, Cheng-Peng Hsieh - odustajanje | detalj meča | |
Anning Challenger - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Taipei City - tepih | ||||
09.04.18 kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 0-2, - Alexander Bury - odustajanje | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-612, 7-62 | detalj meča | |
Dallas Challenger - dvorana | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Andria Challenger - tepih | ||||
18.11.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Brescia Challenger - tepih | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Patrik Nema | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
12.11.17 kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.11.17 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
11.11.17 1. kolo kval. | vs. Alen Avidzba | Alen Avidzba - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Cacic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Dustin Brown | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Guillermo Duran | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.17 2. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.17 1. kolo kval. | vs. Filip Ambrozy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Daniiar Duldaev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
06.08.17 2. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Lucas Krainer - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.01.23 Polufinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.22 Polufinale | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.22 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detalj meča |